Kutsu yhdistyksen ylimääräiseen kokoukseen

Aika: torstai 19.1.2023 klo 18-19
Paikka: Mustapekka Areenan kokoushuone

Mikäli olet tulossa paikalle, niin ilmoittauduthan hyvissä ajoin sähköpostitse [email protected]

Yhdistyksen hallitus on päättänyt kutsua koolle yhdistyksen ylimääräisen kokouksen. Kokouksessa käsitellään IF Gnistan ry:n omistuksen muutosta Oulunkylän Stadion Oy:ssä sekä hallituksen esitystä IF Gnistan ry:n sääntömuutokseksi, jossa IF Gnistan Oy:n edustajalle taataan paikka yhdistyksen hallituksessa.

Seuran sääntöjen mukaisesti jokaisella liittymismaksunsa ja kokoukseen mennessä viimeisimmän jäsenmaksunsa maksaneella viisitoista vuotta täyttäneellä varsinaisella jäsenellä, hallitusjäsenellä, kunniajäsenellä ja kunniapuheenjohtajalla sekä ainaisjäsenellä, kannattajajäseniä lukuun ottamatta, on yksi ääni. Valtakirjalla ei saa äänestää.

Tervetuloa!

Tilatessasi uutiskirjeen saat Gnistanin tuoreimmat suoraan sähköpostiisi.

Tämä sivusto käyttää evästeitä, jotta voimme tarjota käyttäjille paremman käyttökokemuksen.
Lue lisää.