SEURAN SYYSKOKOUS PIDETÄÄN 7.12 KLO 18

Kutsu yhdistyksen syyskokoukseen

Aika: ke 7.12. klo 18-19
Paikka: Mustapekka Areenan kokoushuone

Mikäli olet tulossa paikalle, niin ilmoittauduthan hyvissä ajoin sähköpostitse [email protected]

Kokouksessa vahvistetaan toimintasuunnitelma ja talousarvio, Päätetään hallituksen jäsenten lukumäärä sekä vahvistetaan liittymis-, jäsen- ja kannattajajäsenmaksujen suuruus. Kokouksessa valitaan hallituksen muut jäsenet ja varajäsenet erovuoroisten tilalle. Jokaisella jäsenmaksunsa ja kokoukseen mennessä jäsenmaksunsa maksaneella viisitoista vuotta täyttäneellä varsinaisella jäsenellä, hallitusjäsenellä, kunniajäsenellä ja kunniapuheenjohtajalla sekä ainaisjäsenellä, kannattajajäseniä lukuun ottamatta, on yksi ääni. Pelaajien vanhemmilla on myös osallistumisoikeus.

Tilatessasi uutiskirjeen saat Gnistanin tuoreimmat suoraan sähköpostiisi.

Tämä sivusto käyttää evästeitä, jotta voimme tarjota käyttäjille paremman käyttökokemuksen.
Lue lisää.