Kuva: Kalevi Hämäläinen

Gnistanin otteluohjelma alempaan loppusarjaan

Gnistan pelaa kolme kotiottelua alemmassa loppusarjassa.

Gnistan pelaa alemmassa loppusarjassa viisi ottelua, joista kolme pelataan Oulunkylän Mustapekka Areenalla. Kotiotteluiden lipunmyynnstä vastaa seuran yhteistyökumppani Tiketti ja tiedotamme seuran sosiaalisen median kanavissa, kun liput kotiotteluihin ovat myynnissä. Tämä tapahtunee lähipäivien aikana. Kausikortit on normaalisti voimassa loppusarjan kotiotteluissa. Gnistan lähtee loppukauteen alemman loppusarjan kärkisijalta.

Gnistanin otteluohjelma loppusarjassa:

La 10.9. Gnistan – PIF 15:00
Su 18.9. SJK Akatemia – Gnistan 17:00
La 24.9. Gnistan – PEPO 16:00
La 1.10. PK-35 – Gnistan 16:00
La 8.10. Gnistan – MP 16:00

Tilatessasi uutiskirjeen saat Gnistanin tuoreimmat suoraan sähköpostiisi.

Tämä sivusto käyttää evästeitä, jotta voimme tarjota käyttäjille paremman käyttökokemuksen.
Lue lisää.