IF Gnistan hakee valmennuspäällikköä!

IF Gnistan hakee valmennuspäällikköä U12-U20 joukkueisiin.

IF Gnistan ry hakee valmennuspäällikköä, jonka vastuualueisiin kuuluu U12-U20 joukkueet. Valmennuspäällikkönä hän vastaa yhdessä toisen valmennuspäällikkömme Niclas Nortemon kanssa mm. seuran valmennuslinjan jalkauttamisesta, kehittämisestä ja sen toteuttamisesta. Seuran talenttitoiminnan organisointi ja kehittäminen kuuluu myös valmennuspäällikön vastuualueisiin. Tehtävään valittavalla tulee olla vankka jalkapallotausta, monivuotinen kokemus 8v8- ja 11v11-joukkueiden valmentamisesta sekä vähintään UEFA B-valmentajatutkinto. 

Tehtävän menestyksekäs hoitaminen vaatii positiivista ja aktiivista asennetta työhön, kunnianhimoa, päätöksentekokykyä sekä valmiutta ilta- ja viikonlopputyöskentelyyn.

Mikäli haluat ottaa haasteen vastaan ja tulla osaksi loistavaa työyhteisöä, lähetä rohkeasti vapaamuotoinen hakemus, palkkatoivomuksesi, sekä ansioluettelosi 29.11. mennessä osoitteeseen [email protected]

Lisätietoa:

Petri Haapimaa, toiminnanjohtaja IF Gnistan Ry

p. 0400 637316

Tilatessasi uutiskirjeen saat Gnistanin tuoreimmat suoraan sähköpostiisi.

Tämä sivusto käyttää evästeitä, jotta voimme tarjota käyttäjille paremman käyttökokemuksen.
Lue lisää.